- TP-Link

Цена
€37 40 / 73 15 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
AV600 Nano Powerline адаптер Starter Kit
- Съвместим със стандарта HomePlug AV, ултрабързи скорости на трансфер данни до 600 Mbps
- Миниатюрен дизайн, по-малък от повечето Powerline адаптери на пазара, който дискретно се поставя във всеки електрически контакт
- Без нови кабели, лесна Plug and Play работа, не се изисква конфигуриране
- Патентованият режим на пестене на енергията автоматично намалява консумираната енергия с до 85%
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
AV600 Nano Powerline адаптер Starter Kit
- Съвместим със стандарта HomePlug AV, ултрабързи скорости на трансфер данни до 600 Mbps
- Миниатюрен дизайн, по-малък от повечето Powerline адаптери на пазара, който дискретно се поставя във всеки електрически контакт
- Без нови кабели, лесна Plug and Play работа, не се изисква конфигуриране
- Патентованият режим на пестене на енергията автоматично намалява консумираната енергия с до 85%
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Други | Бутон сдвояване |
| Стандарти | IEEE 802.3 |
| Стандарти | IEEE 802.3u |
| Стандарти | HomePlug AV |
| Мрежов интерфейс | 1 x 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Power Line трансфер | 600 Mbps |
| Гнездо за ел. уреди | EU |
| Захранване | Максимална: 4.6 W (220 V / 50 Hz) |
| Сигурност | 128-bit AES криптиране на данни |
| Тегло | 0.43кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| PowerLine скорост | 500 |
| PowerLine стандарт | HomePlug AV |
| Ethernet портове (count) | 1 |
| Скорост Ethernet | 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | Не |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (n) |
| Преходен контакт | Не |
| Брой в комплекта (count) | 2 |
| MIMO поддръжка | Не |
| Тегло | 0.43кг |
TP-Link TL-PA4010 KIT Powerline адаптер – надеждна жична мрежа през електрическата инсталация
Превърнете всеки електрически контакт в бърза мрежова връзка с TP-Link TL-PA4010 KIT. Този Powerline адаптер осигурява стабилен интернет до 500 Mbps – идеален за стрийминг, игри и ежедневно сърфиране без дълги Ethernet кабели.
Ключови Предимства
- Лесна инсталация — Plug and play: не са необходими настройки. Сдвоете двата адаптера с бутона Pair.
- Надеждна връзка — Използва домашната електрическа инсталация за сигурна и бърза мрежа, преодолявайки Wi-Fi мъртвите зони.
- Икономия на енергия — Вграден енергоспестяващ режим намалява консумацията, когато няма активен трафик.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| PowerLine скорост | 500 Mbps |
| PowerLine стандарт | HomePlug AV |
| Ethernet портове | 1 |
| Скорост на Ethernet порта | 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | Не |
| Преходен контакт | Не |
| Брой в комплекта | 2 |
| MIMO поддръжка | Не |
Какво има в кутията
- 2 x TP-Link TL-PA4010 Powerline адаптера
- 2 x RJ-45 Ethernet кабела
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








